V případech prodloužené záruky na výrobek jsou dány každým výrobcem jiné podmínky nutné k jejímu uplatnění. Zmiňované podmínky pro každého výrobce uvádíme níže:

 

Výrobce AL-KO

U sekaček a traktorů je k získání 6ti nebo 7mi leté prodloužené záruky nutná každoroční servísní prohlídka v autorizovaném servisu v období říjen až únor. Prohlídka je na náklady uživatele. O prohlídce bude proveden zápis do záručního listu.

Výrobce Scheppach

U výrobků Scheppach je možné získat 4letou prodlouženou záruku a to uskutečněním servisní prohlídky výrobku v autorizovaném servisu na konci standardní 2 leté záruky. Prohlídka je na náklady uživatele. O prohlídce bude proveden zápis do záručního listu.

Výrobce Weibang

U sekaček  je k získání 4 leté prodloužené záruky nutná každoroční servísní prohlídka v autorizovaném servisu v období říjen až únor. Prohlíka je na náklady uživatele. O prohlídce bude proveden zápis do záručního listu.

Výrobce Vega

U sekaček a křovinořezů je k získání 3 leté prodloužené záruky nutná každoroční servísní prohlídka v autorizovaném servisu v období říjen až únor. Prohlídka je na náklady uživatele. O prohlídce bude proveden zápis do záručního listu.